Pinkster Zondagavond Zang op 19 mei 2024 met Bethelkerkkoor

Het Bethelkerkkoor Zwijndrecht nodigt u uit voor de zondagavondzang die wordt gehouden op zondag 19 mei as. om 19.30 uur in de Bethelkerk aan de Rotterdamseweg 73 te Zwijndrecht. Ook in deze zondagavondzang geeft Wim de Penning leiding aan koor- en samenzang. De organist van deze avond is Bert Kruis. Een zondagavondzang die helemaal in het teken staat van Pinksteren waarin we vooral bekende liederen zullen zingen. We openen deze zondagavondzang met het lied ‘Komt laat ons deze dag’, gevolgd door het lied ‘Kom Schepper, Geest, daal tot ons neer’. Ook zingen we ‘Wij leven van de wind’ en ‘De Geest des Heren heeft een nieuw begin gemaakt’. Het koor zingt o.a. de liederen: ‘High and lifted up‘ en ‘Look at the world’. We sluiten de avond af met het lied ’Roept uit aan alle stranden’. De toegang is gratis wel is er aan de uitgang een collecte voor bestrijding van de kosten. Wij rekenen op uw komst. Alle informatie over de zondagavondzang en over ons koor vindt u ook op www.bethelkerkkoor.nl. Graag tot ziens in de Bethelkerk.

Namens het Bethelkerkkoor Zwijndrecht, Ries Knook